HABERLER


VAKFIMIZ AFRİKA ÜLKELERİNDEN MALİ ' DEYDİ...
Vakfımız yönetim kurulu başkanı Muhterem Latif Başaşcı Bey ve bir grup gönüllü arkadaşımız Mali'deki kardeşlerimizi ziyaret ettiler.
GELECEĞİN İNŞASINDA AİLENİN ÖNEMİ...SEMİNERE DAVETLİSİNİZ...
Pınar Gençlik Merkezi tarafından 8.' si düzenlenen "Geleceğin İnşasında Ailenin Önemi" konulu seminere tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Konuşmacı : Sami Büyükkaynak (İlahiyatçı-yazar) Tarih : 02.01.2015 Cuma Saat : 19:00 Yer : Merkezsev Konferans Salonu ( Işıklar Mah.Malas Cad.no:23 Selçuklu/Konya) Tel : 0 332 351 97 24 Not : Bayanlara Yer Ayrılm
SÜRMEGÖZ ÇOCUK AKADEMİSİNDEN VAKFIMIZA ZİYARET..
Adnan Hadiye Sürmegöz Çocuk Akademisinden öğrencilerimiz ve öğretmenleri vakfımızın yönetim kurulu başkanı Muhterem Latif Başaşcı Bey'i vakıf merkezimizde ziyarette bulunmuşlardır.Kendilerine en içten teşekkürlerimizi sunar ve başarılarının devamını temenni ederiz.
YEŞİLKAYA ERKEK ÖĞRENCİ YURDUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZİN SPOR FAALİYETLERİ..
Yeşilkaya Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzda; öğrencilerimiz boş zamanlarında futbol,masa tenisi,satranç gibi çeşitli spor faaliyetlerini icra etmektedirler...
YEŞİLKAYA ERKEK ÖĞRENCİ YURDUMUZDA SOSYAL AKTİVİTELERİMİZ..
Yeşilkaya Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzda; öğrencilerimizin birey olarak gelişebilmesi için sosyal aktivitelerimiz ve kaynaşma programlarımız devam etmektedir.
YEŞİLKAYA ERKEK ÖĞRENCİ YURDUMUZDA EĞİTİM VE SEMİNER FAALİYETLERİ...
Yeşilkaya Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzda; öğrencilerimizin birey olarak gelişebilmesi için eğitim ve seminer faaliyetlerimiz devam etmektedir.
AHİR ZAMANDA GENÇ OLMAK KONULU KONFERANS SONRASI PLAKET TAKDİMİ...
Merkezsev konferans salonunda, 07 Kasım 2014 Cuma Akşamı gerçekleştirilen ve Eğitimci-İlahiyatçı Servet Yeğenler Hocamızın yapmış olduğu ''Ahir Zamanda Genç Olmak'' konulu konferansı sonrasında kendisine plaket verildi.Değerli hocamızın vermiş bilgilerden dolayı kendisine teşekkür ederiz.
KURBANLARINIZ DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA BAYRAM SEVİNCİ YAŞATTI...
  Saygıdeğer Merkezsev Gönüldaşları, Kurbanlarını Vakfımız vasıtasıyla Dünyanın dörtbir yanındaki muhtaçlara ulaştırmak üzere veren sizlere, Bu organizasyonu başarıyla  gerçekleştiren yurt içindeki ve yurt dışındaki bütün görevli ve gönüldaşlarımıza, Dualarıyla ve  gönülleriyle bizlerle olan bütün Do
Merkezsev Merkez Selçuklu Hizmet ve Eğitim Vakfı`nın resmi web sitesidir.
© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz.
ADRES :Işıklar Mahallesi, Malas Caddesi No: 23 SELÇUKLU / KONYA
Telefon : 0332 237 00 10
Faks : 0332 235 89 89
E-posta : bilgi@merkezsev.org.tr